Proč bychom se měli přejídat chipsama a popcornem, když se můžeme přežrat mrkve :DD
- za tím je dlouhý příběh

Z roztomilé holčičky do pubertačky.

14. března 2015 v 14:28 |  Trocha zamyšlení
Minulost - nikdy nevíte co si máte představit. Já si pod tím představím vše nejlepší. Když jsem byla menší a chodila jsem do školky, říkala jsem si proč je ten svět tak krutý?? Nikdy jsem netušila že budoucnost je tak..tak... jiná!!
Ve školce jsem se táááááááákhle moc těšila to školy. Všichni jsme se do ní těšili i když jsme věděli jaké to bude - těžké.
Ale ted už nejde jenom o tu těžkost. Ani o to učení. teda o to učení jde taky ale um mě to není tak moc důležité. A vlastně mi nejde ani o tu školu. Jde mi o dospívání. Dospívání je horor!! někdo si to nemyslí, ale já jo. Jsem teprv ve 4. třídě, ale každý dospívá jindy. Každý i jiným způsobem. Já jsem začala tím, že jsem se zamilovala. Potom to byla asi věc kterou kluci neznjí, takže pokud jsi kluk, nediv se. Byla to menstruace neboli menses. Pak už to byli jen tak zvané ''beďary'' a většinou prostě puberta. Já tu proměnu tak nenávidím!! Dospívání je jednoduše noční můra!! Noční můra která přestane až za dloooouuuuhou dobu.. Někdy mi připadá že nikdy neskončí. A to trvá jenom chvíli!!No nic...Nechme tuto debatu být a dokončit tento článek posledními slovy. Pokud jste touto dobou meprošli, tak se na to připravte. Nikdo v tomto není stejný ale každý má snad svůj cíl, ne? Mě vede myšlenka na jednoho kluka(a mnoooho dalších)Teda.... nejde jenom o tohle...Jenom říkám co já.. A ted bychom to měli skončit tak že se mějte!Mrkající!

Evča.....


(pamatuješ si jak se jmenuji???)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 andyy5 andyy5 | 14. března 2015 v 18:59 | Reagovat

Ano, dospívání je opravdu horor taky jsem silela když to vše začalo, ale musím říct, že měsíčky ještě nemám :-D

2 Lexi Lexi | Web | 17. března 2015 v 10:22 | Reagovat

Musíš to nejako zvládnuť :) má to aj svetlé stránky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

ReklamaRespektuji ty, co žili plnohodnotný život.