Proč bychom se měli přejídat chipsama a popcornem, když se můžeme přežrat mrkve :DD
- za tím je dlouhý příběh

Duben 2016

Aprííííl!!

3. dubna 2016 v 14:51 | Evča
Určitě jste si všimli, že bylo prvního dubna, a proč je prvního dubna zajímavýho? Protože je Apríl, a to je k tomu můj druhý nejoblíbenější svátek, tak jsem se rozhodla, že vám o něm něco povím, teda spíše o tom, co jsme vždy provedly učitelce.

1.4.2014

V twnro den jsme jednoduše chtěli, aby si učitelka myslela že do školy nikdo nepřišel. Proto jsme nechali židke nahoře, tašky do skříně, a schovali jsme se kam se dalo.
Tak trošičku nám to nevyšlo, protože prostě přišel dozor, a vynadal nám. Byli jsme všichni s prominutím hrozně nasraní, ale aspoň jsme jí mohli vytrolit i jinal.

1.4.2015

Podruhé, jsme chtěli udělat něco podobného, ale aby nám nikdo nemohl vynadat, sundali jsme židle, a pár lidí jednoduše dělalo že přišlo. My ostatní jsme si schpvali tašky za tašky a do skříně, a schovali jsme se zase taky všude možně. Na konec když zazvonilo a učitelka přišla a řakla: ,, Nás je ale tady dnes nějak málo.... To asi nebudeme psát diktát... '' V tu chvíli jsme si všichni uvědomili že je čas vypafnout, aby jsme se nedozvěděli další super věci ohlledně učení...
Tak jsme teda vyskočili z úkrytů a zařvali apríl..
Učitelka kodivu nebyla naštvaná takže jsme byly v suchu.

1.4.2016

Na tentokrát jsme vůbec nevěděli co uděláme i když jsme to plánovali dlouho. Nakonec Matěj řekl, že něco má. Tak jsme teda nic moc už nevymýšleli. Když jsem přišla do školy, všechno bylo už přichystané, a nakonec mi to Matěj vysvětlil. Všechny židle jsme dali na druhou stranu lavice, a to i učitelčinu.
Ještě tak v padesát k nám přišli jedni osmáci (nebo devátáci) a začali se nás vyptávat co ro děláme. Jestě ve čtvrtek, k nám totiž kdovíproč zašli, a znova kdovíproč zjistili co budeme dělat. Tak tam teda chvíli seděli a kecali s náma.

Když zazvonilo, a učitelka po dvou hodinách přišla a bylo dokonce úplně super, že nás v tom nechala celý den.

Evčaa...Respektuji ty, co žili plnohodnotný život.