Proč bychom se měli přejídat chipsama a popcornem, když se můžeme přežrat mrkve :DD
- za tím je dlouhý příběh

Aprííííl!!

3. dubna 2016 v 14:51 | Evča
Určitě jste si všimli, že bylo prvního dubna, a proč je prvního dubna zajímavýho? Protože je Apríl, a to je k tomu můj druhý nejoblíbenější svátek, tak jsem se rozhodla, že vám o něm něco povím, teda spíše o tom, co jsme vždy provedly učitelce.

1.4.2014

V twnro den jsme jednoduše chtěli, aby si učitelka myslela že do školy nikdo nepřišel. Proto jsme nechali židke nahoře, tašky do skříně, a schovali jsme se kam se dalo.
Tak trošičku nám to nevyšlo, protože prostě přišel dozor, a vynadal nám. Byli jsme všichni s prominutím hrozně nasraní, ale aspoň jsme jí mohli vytrolit i jinal.

1.4.2015

Podruhé, jsme chtěli udělat něco podobného, ale aby nám nikdo nemohl vynadat, sundali jsme židle, a pár lidí jednoduše dělalo že přišlo. My ostatní jsme si schpvali tašky za tašky a do skříně, a schovali jsme se zase taky všude možně. Na konec když zazvonilo a učitelka přišla a řakla: ,, Nás je ale tady dnes nějak málo.... To asi nebudeme psát diktát... '' V tu chvíli jsme si všichni uvědomili že je čas vypafnout, aby jsme se nedozvěděli další super věci ohlledně učení...
Tak jsme teda vyskočili z úkrytů a zařvali apríl..
Učitelka kodivu nebyla naštvaná takže jsme byly v suchu.

1.4.2016

Na tentokrát jsme vůbec nevěděli co uděláme i když jsme to plánovali dlouho. Nakonec Matěj řekl, že něco má. Tak jsme teda nic moc už nevymýšleli. Když jsem přišla do školy, všechno bylo už přichystané, a nakonec mi to Matěj vysvětlil. Všechny židle jsme dali na druhou stranu lavice, a to i učitelčinu.
Ještě tak v padesát k nám přišli jedni osmáci (nebo devátáci) a začali se nás vyptávat co ro děláme. Jestě ve čtvrtek, k nám totiž kdovíproč zašli, a znova kdovíproč zjistili co budeme dělat. Tak tam teda chvíli seděli a kecali s náma.

Když zazvonilo, a učitelka po dvou hodinách přišla a bylo dokonce úplně super, že nás v tom nechala celý den.

Evčaa...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

ReklamaRespektuji ty, co žili plnohodnotný život.