Proč bychom se měli přejídat chipsama a popcornem, když se můžeme přežrat mrkve :DD
- za tím je dlouhý příběh

Červen 2016

Nová série? | Talk 4-eva | YouTube, gympl a prázdniny

20. června 2016 v 23:17 | Evča |  Talk 4-eva
Ještě než přeskočíte tenhle zdlouhavej začátek o ničem, bych se sotva jednomu člověku co sem chodí chtěla omluvit za mojí nepřítomnost a za to že poslední dobu byly jen takový ty stupidní články, a ne něco normálního... To by se ale mělo teďka aspoň trochu změnit, protože už je po přijímačkách, za chvíli jsou prázdniny a já když se budu nudit, tak budu vydávat články.


Každopádně smyslem tohodle článku je začít novou sérii a to Talk 4-eva. No, každopádně to má být něco na styl Kovyho videí, takže si prostě vyberu pár témat, a začnu o nich mluvit (em.. No spíš psát). No, a co mi zbývá než říct, že doufám že to pro vás nebude katastrofa jako nej obrázky. Užijte si článek!

Jsem forever alone na YouTube?

Hned prvním tématem je YouTube. Určitě všichni znáte, tu sociální síť na které se najde spousta debilů a debilek, Gamerů a Gejmra, MenTa a MenTičku, a tak dále a tak dále..
Každopádně jsem pod tím myslela, že v mém okolí není úplně moc lidí kteří se mnou mají alespoň jednoho společného youtbera. Řekněme, že nemán moc v lásce fallenku nebo hoggyho ( fakt nemam ráda), a všechny nejznámější vlogery.
Prostě můj obsah odběrů je tak trošičku odlišnej...

Jasně, sama uznávám že třeba Gogo, MenT nebo GEJMR, jsou známý, ale s jistotou můžu říct, že nějaký holky ho znají, al to neznamená, že ho majírádi. Z kluků je teda znsjí, a to i norbyho, nebo nera. Když si to tak vezmu, tak by mi nevadilo prostě jít a začít o nich kecat s klukama, akorát je to prostě divný. Já se sama círím mezi klukama lépe než mezi holkama, sice nevim jestli to je kvůli mýmu klučičímu humoru, nebo kvůli veškerým mým zájmům, ale je to tak. Prostě hilky co sledují let's playery - no těch prostě moc neni... Každopádně ani u kluků se často nedostanu ke všem. Neznají třeba Nakashiho, Marwa, Nera jen jeden a Citrona, Moona, Denču a spousta dalších minecrafťáků..


Konečně přestup na gympl?


Jak jsem už na začátku říkala, na gympl jsem s dostala. Zkoušela jsem to na dvě školy, a to ani na jednu jsem se nedostala. Když se nad tím tak zamyslím, nevím na jakou bych šla radši. Jedna je dál, ale zase tam chodí moje sestra a cestou ze školy bych mohla s někým jít. Ta druhá je zase ani ne půl kilometru od domu, takže bych nemuseka vstávta tak brzo, a navíc by tam chodila moje téměř nejlepší kamarádka. No, každopádně, ani na jednu jsem se nedostala, ale o tý později nám dali odvolání na tu druhou. Mamka i ale řekla, že pojud do dvou dnů nepošlou odvolání z té první zapíšeme se už na tu druhou (trochu zamotaný, co? ). Když ho teda neposlali, zapsali jsme se teda na tu druhou, na kterou budu příští rok chodit.


Prázdniny!

Abych řekla pravdu, na prázdniny se moc těším, z toho co budu muset prožívat mě ale nic nebaví kromě letní dílny, která je jen tři nebo čtyři dny. Pak budu muset bát s mámou na dovolence na kolech a s ještě jednou rodinou na kola v horách (kdo, by jezdil na kolech po horách?!?). Zbytek prázdnin budu vysedávat doma, na chalupě s babiččiným super jídlem a večerkou. Je mi to docela líto, protože moje ségra má o prázdninách Rock for people, festival fantazie, koncerty a nakonec má u nás doma ještě kamarádky na dva dny.... Já bych si teda dokàzala najít zábavu na CraftCampu, ale tam je jasné, že nemůžu, minecraft hraju jenom na tabletu a navíc máma nemá ráda ytbrs....


Tak, tohle by bylo pro tenhle článek všechno, doufám že se vám tahle série bude líbit.


Evčaaa....Respektuji ty, co žili plnohodnotný život.