Proč bychom se měli přejídat chipsama a popcornem, když se můžeme přežrat mrkve :DD
- za tím je dlouhý příběh

Červenec 2016

Tipy na prázdniny!

12. července 2016 v 0:17 | Evča |  Moje koníčky
K tomuto článku už nic nebudu říkat, nadpis mluví za vše... :D

1) Zahrajte si někdy i stolní hry!

Několik stolních her i mně (a to už je co říct!) přijdou na stejné zábavné úrovni jako počítačové, a tím myslím, že pro mě mají stejný požitek. V tomhke případě myslím třeba karetní BANG!, nebo třeba Logika, jedna z mála her která nemá žádnej smysl... :D.


2) Nemáte, nebo nemáte u sebe?

Určitě mi je jasné, že takové hry ani nemusíte mít, proto existuje i pár dalších her které můžou hrát snad všichni.

Jednou z nich je Čing-Čong, určitě všichni znáte od Jirky a Shopaholic Nicol. Je to ta nesmyslná hra s palcema :D.

Další jsou (taky znáte od Jirky a Shopaholic) pistolky, hra se čtyřma pozicema: mezikrok,nabíjení, střílení, chránění.

Další, už takovou slovní, je slovní fotbal a asociace. U fotbal jednoduše navazujete na poslední písmeno předchožího slova. U asociací vždy řeknete slovo které si pod předchozím představíte.

Určitě nesmí chybět ani hra Kdo s kým?, která mi přijde hodně zábavná a vtipná. Vezmete si papír a přeložíte na šest řádků a na každý řádek napíšete:

Kdo?
S kým?
Co dělali?
Kdy?
Kde?
Proč?

Uděláte tolik papírů, kolik je hráčů a každému jeden dáte. Každý na první řádek napíše náhodnou odpověď, přeloží, aby nebyla vidět a pošle dalšímu. Až budou řádky popsané tak se to přečte a podle mně vždycky vznikne úplně stupidní věta, která stojí za to :D

3) Vytvářejte!

Pro mě je jednou z nepostradatelných činností různé vytváření, kreslení a všelijaké zdobení.
Vždycky když nemám co, jednoduše nehledám a obrátim se na tohle. V tuhle chvíli nebudu dělat DIY, ale kdykoliv si jednoduše vezměte papír a tužku, náhodnou věc a temperky, gumičky nebo jenom barevný papír.

3) 2 měsíce bez kámošů? Nikdy!

Prázdniny jsou vlastně 2 měsíce bez kamarádů, takže mi přijde lepší, si někam zajít, a nebo když už tak si aspoň psát (na co je teda pozdě).Prázdniny jsou sice nazačátku, ale už dávno v plném proudu, tak doufám že vám článek v něčem pomohl a čáááu!


Evčaa......

"Jdi, a kup si mozek"

5. července 2016 v 23:38 | Evča |  Trocha zamyšlení
,, Jdi a kup si mozek '' Jedna věc, kterou bych chtěla říct pár lidem, které ze srdce nenávidím. Sice bych mohla mluvit o milióny lidech, ale když už, tak budu mluvit jen o jednom.

Budu psát o jedné příšerné holce kterou máme ve třídě (Já jsem tak ráda že jí už nikdy neuvidim... :D). Nechci být kritik a sprosťák, ale přesně tohle je jeden z několika lidí u kterývh se neudržim. Jedná se o to, že je neskutečně vlezlá (a pak ještě pár věcí :D), ale tak neskutečně moc, že.. Se to prostě nedá popsat. Kdykoli řeknu pitomou narážku na něco mýho a ona hnedka spustí to svoje " To jako vážně Evi? " "Cože to fááákt? Jooo? " A pak se mě na to věčně ptá, jestli to je pravda a jestli jsem to myslela vážně. No panebože, mám měsíčky, to je ta nejnemožnější věc kterou kdy slyšela. Jasně na pátou třídu je to trchu dřív, ale no tak co?

Taky mi na ní hrozně vadí její extrémní nevšímavost a nepozornost. Při rozdávání vysvědčení se mě ptali, na jakou školu jdu. Já odpověděla a šla si sednout. Ale hned po tom se mě zeptala: ,, A na jakou školy ty deš? '' S takovou inteligencí, nepochopim, jak se dostala do matematický třídy....


Všechny takové lidi bych nejraději svázala, hodila do kopřiv, nechala znásilnit dánským přirozením (v případě holky), profackovala, donutila koukat se se mnou na anime, sundala make-up, vytrhala a rituálně spálila vlasy před jejíma očima, zavřela do prostornější místnosti s neuvázaným koněm, nechala přečíst dvěstěstránkovou knížku, tak abych slyšela celou dobu, nasrala jí do ksichtu (pardon za vulgárnost) a nakonec běsila provazem který byl předtím vymáchán v záchodové vodě.

Evčaa....

Tento článek je přizen k tématu týdne na Blog.czRespektuji ty, co žili plnohodnotný život.