Proč bychom se měli přejídat chipsama a popcornem, když se můžeme přežrat mrkve :DD
- za tím je dlouhý příběh

"Jdi, a kup si mozek"

5. července 2016 v 23:38 | Evča |  Trocha zamyšlení
,, Jdi a kup si mozek '' Jedna věc, kterou bych chtěla říct pár lidem, které ze srdce nenávidím. Sice bych mohla mluvit o milióny lidech, ale když už, tak budu mluvit jen o jednom.

Budu psát o jedné příšerné holce kterou máme ve třídě (Já jsem tak ráda že jí už nikdy neuvidim... :D). Nechci být kritik a sprosťák, ale přesně tohle je jeden z několika lidí u kterývh se neudržim. Jedná se o to, že je neskutečně vlezlá (a pak ještě pár věcí :D), ale tak neskutečně moc, že.. Se to prostě nedá popsat. Kdykoli řeknu pitomou narážku na něco mýho a ona hnedka spustí to svoje " To jako vážně Evi? " "Cože to fááákt? Jooo? " A pak se mě na to věčně ptá, jestli to je pravda a jestli jsem to myslela vážně. No panebože, mám měsíčky, to je ta nejnemožnější věc kterou kdy slyšela. Jasně na pátou třídu je to trchu dřív, ale no tak co?

Taky mi na ní hrozně vadí její extrémní nevšímavost a nepozornost. Při rozdávání vysvědčení se mě ptali, na jakou školu jdu. Já odpověděla a šla si sednout. Ale hned po tom se mě zeptala: ,, A na jakou školy ty deš? '' S takovou inteligencí, nepochopim, jak se dostala do matematický třídy....


Všechny takové lidi bych nejraději svázala, hodila do kopřiv, nechala znásilnit dánským přirozením (v případě holky), profackovala, donutila koukat se se mnou na anime, sundala make-up, vytrhala a rituálně spálila vlasy před jejíma očima, zavřela do prostornější místnosti s neuvázaným koněm, nechala přečíst dvěstěstránkovou knížku, tak abych slyšela celou dobu, nasrala jí do ksichtu (pardon za vulgárnost) a nakonec běsila provazem který byl předtím vymáchán v záchodové vodě.

Evčaa....

Tento článek je přizen k tématu týdne na Blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

ReklamaRespektuji ty, co žili plnohodnotný život.