Proč bychom se měli přejídat chipsama a popcornem, když se můžeme přežrat mrkve :DD
- za tím je dlouhý příběh

Srpen 2016

:( | Informačka

30. srpna 2016 v 14:36 | Evča |  Info!!
Pro začátek téhle infomačky, se vám chci předem omluvit. Za dva dny začíná škola, a já začnu chodit na gympl. Sice budeme končit brzo, ale tak i tak to bude více učení jak normálně. K tomu se máma rozhodla, že do doby kdy nepříjde domů, mám zabavený tablet (veřim že je schopná si ho vzít sebou do práce :D) abych se věnovala učení. Máma přichází nejčatěji v půl sedmé domů, potom je večeře, pak se jít umýt a spát, takže k blogování dostanu na chvilku a o víkendech. Vím že existuje počítač, ale sestra na něm věčně je, a ve chvílích kdy ne, jsem venku, nebo na to nemyslím.
Tím se dostávám k tomu, že bych se ráda věnovala i kamarádům ze základky, protože se už nebudeme výdat ve škole. Na stejný gympl se mnou de jen jedna kamarádka a to do jiné třídy.
Po dobu školy teda moc často články nebudou, a to ani na druhý blog. Mám sice něco předepsané, ale není toho moc.

V téhle informačce se vás chci zeptat, zda se vám líbí nový design. Už ho zase měním :D Ale zase mi přijde jednodušší než to předtím a ne takový přeplácaný. Určitě mi napište do komentářů.

Evčaa...

Moje nejobíbenější Anime!

29. srpna 2016 v 10:06 | Evča |  Moje koníčky
Dneska bych vám chtěla představit moje nejoblíbenější anime. Budu trochu spoilerovat, takže pokud si to chcete vyložit sami, radši tak si to radši nečtěte :D
Btw: na těch odkazech občaš blbne přehrávač, tak se omlouvám :D


Kuroshitsuji (Black Butler)


Třináctiletý kluk Ciel, kterému před třemi lety umřeli rodiče při vyhoření jejich panství. V ten samý den Ciela unesla sekta co unáší děti a přeměňuje je na loutky. Poznačila si ho tetováním na boku. V jednu chvíli ale Ciel vyvolá démona, který plní jakýkoliv jeho rozkaz do doby, kdy nesplní své pomsty. Během celého anime jako královnin hlídací pes (jeho otec tím byl, takže "zdědil" titul), řeší případy které mu zadala královna Viktorie.


Death Parade


Lidé, jsou po jeich smrti posláni buď do nebe (narodí se znovu jako jiný člověk) nebo do pekla (prátdnota, pocit nekonečného padání.) Je ale místo, Quinndecim, kde se lidé musí rozzoudit kam půjdou. Dva lidé co umřou ve stejnou chvíli budou posláni do baru, bez vzpomínek a budou si muset zahrát hru při které se jim vrací vzpomínky. Hra je vždy propojena s orgány nebo vzpomínky.


Sword Art Online


Kirito, kluk co měl štěstí a byl betastealer hry Sword Art Online na NerveGear (Virtuální realita, něco jako HTC Vive, akorát nevnímáte okolí a nemusíte se hýbat) náhle ve hře uvízne i se všemi co jí v tu chvíli hrají. Výnálezce hry jim oznámí, že se sice nemohou odhlásit, ale ani jim nikdo z reálného světa nemůže NerveGear sundat. jediný způsob jak se ze hry dostat je dohrtát jí, a to tak že zrolá sto bossů na každém poschodí.

To je první část anime. Potom ještě další dvě hry, a úplný konec... Je prostě závěr :DD


Takže tohle by byly tři nejlepší anime, co jsem zatím viděla. pokud by jste chtěli další ást, určitě nezapomeňte napsat mi co komentářů :D

Evčaa...

Outlines, Anime | Talk 4-eva

2. srpna 2016 v 21:32 | Evča |  Talk 4-eva
Dneska tu máme další Talk 4-eva!

Outlines? -Blbost

V poslední době mi začíná připadat divný, co si většina lidí myslí o outlinech. Ta většina si často představí nějakou fiflenu, co "kreslí" známou osobu a vylepšuje si tak profil na sociálních sítí. V části outlinerů je to i pravda, ale jak říkám, ne u všech. Já, jak už to Superwholock a milovník anime, se v tom úplně nevidím. Sice si povedený outline na Instagram hodím, ale že by se mi kvůli nim zvýšila sledovanost? To ne. A mezi ty vyhladěné fifleny s iPhonem 24k bych se zrovna nerada přiřadila... Jediné co souhlasí, jsou známé osoby.Anime? Co to je?


V tuhle chvíli vím, že někdo z vás asi neví co to je, (pokud jo, vysvětlení končí s odstavcem :D) tak vám to vysvětlím. Anime, jsou filmy nebo seriály kreslené Mangou. A Manga je typ japonského kreslení, používaný i ve hrách a všude možně. Ale vraťme se k anime. Anime je jako Manga z japonska, takže je to většinou v japonštině a všechny holky mega upištěné a s přehnaně velkýma.... Přehnaně velkým hrudníkem. Samozřejmě kluci nejou pozadu. Pokud nejsou zrovna staříci, tak bývají neuvěřitelně sexy a až moc chápaví (v reálu neni pravda ani jedno.).

Touhle částí bych nejenom chtěla lidem říct jak je anime super, a pokud se na něj ještě nedíváte, tak byste měli. A pokud už je na to pozdě, tak se nebojte lásku k anime dávat na jevo.

A tím se vracím k outlineům.
Protože většina lidí co mě sleduje ig (i v reálu)vůbec neví co "kreslím" . V tuhle chvíli mi nejde o srdíčka, likes, ani o sledovanost. Jde o to, že když už zcela cizí člověk něco takového lajkne, tak mě to vždycky "zahřeje u srdíčka" protože člověk co by to neznal, nelajknul by. Většinou to teda neni Evropan a když už, tak to srdíčko nejen zahřeje, ale posadí ke krbu a zahalí chlupatou dekou.


Evčaa....

[Článek o anime se připravuje! ;D]Respektuji ty, co žili plnohodnotný život.