Proč bychom se měli přejídat chipsama a popcornem, když se můžeme přežrat mrkve :DD
- za tím je dlouhý příběh

Outlines, Anime | Talk 4-eva

2. srpna 2016 v 21:32 | Evča |  Talk 4-eva
Dneska tu máme další Talk 4-eva!

Outlines? -Blbost

V poslední době mi začíná připadat divný, co si většina lidí myslí o outlinech. Ta většina si často představí nějakou fiflenu, co "kreslí" známou osobu a vylepšuje si tak profil na sociálních sítí. V části outlinerů je to i pravda, ale jak říkám, ne u všech. Já, jak už to Superwholock a milovník anime, se v tom úplně nevidím. Sice si povedený outline na Instagram hodím, ale že by se mi kvůli nim zvýšila sledovanost? To ne. A mezi ty vyhladěné fifleny s iPhonem 24k bych se zrovna nerada přiřadila... Jediné co souhlasí, jsou známé osoby.Anime? Co to je?


V tuhle chvíli vím, že někdo z vás asi neví co to je, (pokud jo, vysvětlení končí s odstavcem :D) tak vám to vysvětlím. Anime, jsou filmy nebo seriály kreslené Mangou. A Manga je typ japonského kreslení, používaný i ve hrách a všude možně. Ale vraťme se k anime. Anime je jako Manga z japonska, takže je to většinou v japonštině a všechny holky mega upištěné a s přehnaně velkýma.... Přehnaně velkým hrudníkem. Samozřejmě kluci nejou pozadu. Pokud nejsou zrovna staříci, tak bývají neuvěřitelně sexy a až moc chápaví (v reálu neni pravda ani jedno.).

Touhle částí bych nejenom chtěla lidem říct jak je anime super, a pokud se na něj ještě nedíváte, tak byste měli. A pokud už je na to pozdě, tak se nebojte lásku k anime dávat na jevo.

A tím se vracím k outlineům.
Protože většina lidí co mě sleduje ig (i v reálu)vůbec neví co "kreslím" . V tuhle chvíli mi nejde o srdíčka, likes, ani o sledovanost. Jde o to, že když už zcela cizí člověk něco takového lajkne, tak mě to vždycky "zahřeje u srdíčka" protože člověk co by to neznal, nelajknul by. Většinou to teda neni Evropan a když už, tak to srdíčko nejen zahřeje, ale posadí ke krbu a zahalí chlupatou dekou.


Evčaa....

[Článek o anime se připravuje! ;D]
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

ReklamaRespektuji ty, co žili plnohodnotný život.