Proč bychom se měli přejídat chipsama a popcornem, když se můžeme přežrat mrkve :DD
- za tím je dlouhý příběh

Říjen 2016

OK, proč je vymýšlení názvů tak těžký? | !Informačka!

23. října 2016 v 21:34 | Evča |  Info!!
Ten nadpis vám řekl hodně 😂😂 No každopádně mám jedno takové "oznámení". No, spíš otázku 😄
Poslední dobou mi začíná celkový název pro můj blog trochu.. No, dětinskej? Prostě dost ne-ladící k mojí osobě a celkově blogu.. Samozřejmě se najde i jistá část mé maličkosti která by to tak nechala, ale jen opravdu malá.

Proto bych se chtěla zeptat vás, mých pouhých řekněme dvou, tří čtenářu: Co vy na to? Sice vím že mi při nejlepším napíše jeden člověk, ale i tak to dělám. Určitě máte nějaký nápad, nebo aspoň názor na změnu 😊


Každopádně tu je ještě jedna věc: i já mám vlastně jeden malý nápad :3 Moje přezdívka (nikdo mi tak kromě mě neříká :D) je Emotaku.. No a přece jenom se mi to hodně líbí a přijde mi to takové jednoduché. Asi se to úplně jako název blogu nehodí, ale mě se to prostě a jednoduše líbí :DD Tímhle chci tedz říct že pokud by vám můj nápad nevadil udělala bych to takhle.

Vaše Evčaaa...

Ta hra ovládla můj život! | Talk 4-eva

23. října 2016 v 21:18 | Evča |  Talk 4-eva
Takže...! Po neuvěřitelně dlouhé době bez jakékoliv aktivity jsem zase zpět teď v jedenáct a v neděli večer :D


Mytic Messenger

Wow.... Snad jediná hra co u mě vydržela. Pokud by někdo nevěděl, hra o chatování s bandou lidí :DD Má samozřejmě mega hustej děj a už jenom to jí dělá neuvěřitelně zábavnou. Já si nepřipadám jako závislák, ale celkově anime a tahle hra... Na tom sem prostě závislá...
Hra je v angličtině, což je pro mě trochu i problém, protože moje překládací schopnosti taky nejsou úplně dokonalé, ale pokud nedokážu přeložit celou bublinu (divný tomu tak říkat :D) tak aspoň rozumím pointě. A to je hlavní. A teď něco k postavám.. (Pokud to neznáte, ale chcete si to zahrát, nebo jste na začátku, tak to nečtěte :D) Asi je nepopíšu všechny, protože je ještě nemám ňáko "nastudované" ale někoho prostě dlouze popíšu.

Začnu Lucielem. Já sama jsem u té hry, když se podíváme jak je dlouhá, tak jsem úplně na začátku, takže toho taky moc neřeknu :D
Každopádně Luciel alias "707" mi přijde jako mega vtipnej a zárověn ťutík postava. Nejenom že mám pořád neuvěřitelnou chuť ho obejmout (Jo, obejmout) ale občas dostávám záchvaty smíchu když něco řekne. Oficiálně největší hacker světa :D

Pak bych řekla asi Zena. Pro mě taky neuvěřitelně vtipná postava. Až na to že pokud správně chápu (což určitě nechápu) je gay. Jasně, mějte si jakoukoliv sexuální orientaci, ale na toho neuvěřitelně sexy herce, je to trošku moc. Na mě.

Nemůžu nepopsat Jaehee. Já s ní mám neuvěřitelně "krásný" vtah, a to čistě jako kamarádka :DD Když už jsou Luciel a Zen vtipný, proč by nebyla i Jaehee. Fail je, že není. Přijde mi že je taková vážná, ale tím spíš se s ní dá mluvit o vážnějších věcech.

Jděte někam s Vánocema...

Vím že jse m tímhle určitě někoho urazila, ale já z celého srdce nesnáším vánoce. Vím že je všichni milují, všichni jsou veselí, všichni musí mit dobrou náladu, ale když ji nemáte jste prostě za debila. Já sama nevím co na vánocích tak nesnáším ale prostě je nesnáším..
Prostě celkově ta atmosféra mě ňáko neláká. Já se třeba snažím nějak nekazit náladu ostatních, ale když mi začnou vnucovat titěrné vánoční stromečky do pokoje, tak to už fakt přehání.
Vánoce mi přijdou taky úplně nesmyslný v dlouhodobém fenoménu. Někdy už od září (Můj letošní případ) a až po tři krále je všude plno vánoc. Okolo mě ve škole, v obchodech, doma, na internetu.... V tuhle chvíli úplně nevím co řïct,ale jednoduše řečeno: na Vánoce říkám ne. P


Spočítáte kolikrát jsem v celém článku řekla slovo neuvěřitelně? :DD Já totiž ne :DD

Halloween se blíží!! | DIY

13. října 2016 v 21:47 | Evča |  Naprostý kraviny
Pokud mě znáte už déle, víte, že mojím nejoblíbenějším svátkem je Halloween. Pro mě svátek, při kterém můžu vyřezávat dýně, sbírat kaštany na výzdobu do pokoje a tak dál a dál a dál...

Protože jsem neskutečně tvořivý stvoření, připravila jsem si pro vás Halloweenské DIY a trochy atmosféry.a


Mini Dýničky

Jako první tu mám spíš něco okopčeného. Je to z youtubu od Patry Bene. Moc lidí v česku jí nezná, a protože mi tento její nápad připádá strašně geniální, rozhodla jsem se vám ho ukázat.

Budete potřebovat jen kaštany, oranžovou temperu nebo akrylovku a černou fixu.

Nejdříve si kaštan obarvěte na oranžovo a nechte zaschnout. Po zaschnutí najděte co nejrovnější stranu kaštanu a černou fixou nakreslete obličej podle vaší fantazie. A máte hotovo! Je to opravdu jednoduché ale přece jen hezké.


A dlouho očekávaná Halloweenská Atmosféra a výzdoba!

Na tohle jsem trochu blázen, takže to je téma co můžu psát s radostí :D


- Oranžová je nej!

Pro mě jednou z nepostradatelných věcí na Halloweenu je oranžová barva. Ať už na čemkoliv. Ale nemuseli na na tom být zrovna oranžová srdíčka nebo něco mimo cestu.
Třeba na povlečení. Peřina a polštář jsou věci, které zaplňují částečně velkou část pokoje a pokud to není jediná upoutávka na Halloween tak i jakákoliv návštěva ví, že jste na Halloween nezapomněli.

- Pořádek v mobilu

Jako další si často dělám úpravu mobilu (v mém případě tabletu). Většinou si zmněnim tapety a klávesnici, poupravim widgety a pokud se mi chce, něco totálně scary hodim na ig.

- Filmy? No problem.


Já jako člověk co miluje scary filmy se na Halloween mám jak v ráji. Téměř každý Halloween se kouknu na Grinch. Pohádka, která je pro mě klasikou.
Po youtubu koluje Halloween tag, Halloween Make-up, Top 5 Halloweenských filmů, Halloween DIY, Halloween DIY 2....... A to nemůžu být já abych se na něco takového nekoukla :DD

- Songy? No problem again

Věc bez které bych o Halloweenu nevydržela jsou různé Halloweenské písničky. Ať už Spooky Scary Skeletons, nebo This is Halloween.


Evčaa..Respektuji ty, co žili plnohodnotný život.