Proč bychom se měli přejídat chipsama a popcornem, když se můžeme přežrat mrkve :DD
- za tím je dlouhý příběh

Halloween se blíží!! | DIY

13. října 2016 v 21:47 | Evča |  Naprostý kraviny
Pokud mě znáte už déle, víte, že mojím nejoblíbenějším svátkem je Halloween. Pro mě svátek, při kterém můžu vyřezávat dýně, sbírat kaštany na výzdobu do pokoje a tak dál a dál a dál...

Protože jsem neskutečně tvořivý stvoření, připravila jsem si pro vás Halloweenské DIY a trochy atmosféry.a


Mini Dýničky

Jako první tu mám spíš něco okopčeného. Je to z youtubu od Patry Bene. Moc lidí v česku jí nezná, a protože mi tento její nápad připádá strašně geniální, rozhodla jsem se vám ho ukázat.

Budete potřebovat jen kaštany, oranžovou temperu nebo akrylovku a černou fixu.

Nejdříve si kaštan obarvěte na oranžovo a nechte zaschnout. Po zaschnutí najděte co nejrovnější stranu kaštanu a černou fixou nakreslete obličej podle vaší fantazie. A máte hotovo! Je to opravdu jednoduché ale přece jen hezké.


A dlouho očekávaná Halloweenská Atmosféra a výzdoba!

Na tohle jsem trochu blázen, takže to je téma co můžu psát s radostí :D


- Oranžová je nej!

Pro mě jednou z nepostradatelných věcí na Halloweenu je oranžová barva. Ať už na čemkoliv. Ale nemuseli na na tom být zrovna oranžová srdíčka nebo něco mimo cestu.
Třeba na povlečení. Peřina a polštář jsou věci, které zaplňují částečně velkou část pokoje a pokud to není jediná upoutávka na Halloween tak i jakákoliv návštěva ví, že jste na Halloween nezapomněli.

- Pořádek v mobilu

Jako další si často dělám úpravu mobilu (v mém případě tabletu). Většinou si zmněnim tapety a klávesnici, poupravim widgety a pokud se mi chce, něco totálně scary hodim na ig.

- Filmy? No problem.


Já jako člověk co miluje scary filmy se na Halloween mám jak v ráji. Téměř každý Halloween se kouknu na Grinch. Pohádka, která je pro mě klasikou.
Po youtubu koluje Halloween tag, Halloween Make-up, Top 5 Halloweenských filmů, Halloween DIY, Halloween DIY 2....... A to nemůžu být já abych se na něco takového nekoukla :DD

- Songy? No problem again

Věc bez které bych o Halloweenu nevydržela jsou různé Halloweenské písničky. Ať už Spooky Scary Skeletons, nebo This is Halloween.


Evčaa..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

ReklamaRespektuji ty, co žili plnohodnotný život.